Skontaktuj się z nami
Wang

Numer telefonu : 15801942596

WhatsApp : +8615801942596

SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD

SHANGHAI FAMOUS TRADE CO., LTD

  • SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD
  • SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD
  • SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD
  • SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Bliski Wschód, Afryka, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Agent, Importer, Eksporter, Firma Handlowa
marki Ilość pracowników
Coroczne wyprzedaże 1000000-1500000 Rok założenia 2013
pc Export 80% - 90%
Wprowadzenie
SHANGHAI FAMOUS TRADE CO., LTD. lokalizuje w mieście Szanghaj, które jest najlepszym miastem Chin, a nasza fabryka została założona w mieście Wuxi w 2014 roku.
Specjalizujemy się w przetwarzaniu różnorodnych materiałów na płytki półprzewodnikowe, podłoża i części ze szkła optycznego. Komponenty szeroko stosowane w elektronice, optyce, optoelektronice i wielu innych dziedzinach. Współpracujemy również blisko z wieloma krajowymi i zamorskimi uniwersytetami, instytucjami badawczymi i firmami, dostarczamy dostosowane produkty i usługi do ich projektów badawczo-rozwojowych.
Naszą wizją jest utrzymywanie dobrych relacji współpracy z naszymi wszystkimi klientami przez naszych dobrych reputatorów.
Historia

Szanghaj słynna współpraca handlowa., Ltd. powstaje w 2013 roku, a nasza fabryka powstała w 2014 roku w Wuxi. Nasz zespół jest profesjonalnym producentem i eksporterem, który zajmuje się dostarczaniem półprzewodników, produkcją płytek optycznych. spełniają międzynarodowe standardy jakości i są bardzo cenione na wielu różnych rynkach na całym świecie. Mamy ponad 30 pracowników, roczna wielkość sprzedaży przekracza 150 W USD, a obecnie eksportujemy 60 production naszej produkcji na całym świecie. Nasze dobrze wyposażone obiekty i doskonała kontrola jakości na wszystkich etapach produkcji pozwala nam zagwarantować całkowitą satysfakcję klienta.

Dzięki naszym wysokiej jakości produktom i wyjątkowej obsłudze klienta zyskaliśmy globalną sieć sprzedaży. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami lub chciałbyś omówić niestandardowe zamówienie, skontaktuj się z nami. Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie dobrych relacji biznesowych z nowymi klientami na całym świecie w najbliższej przyszłości.

Usługa

Poza produkcją soczewek optycznych i półpłytek podążamy za rysunkiem klientów, mogliśmy również dostarczać usługi projektowania optyki i OEM.

A nasz serwis posprzedażowy jest uprzejmy, będziesz czuć się komfortowo będąc tutaj;)

Nasz zespół
Nasza fabryka wuxi fine crystal ma moce produkcyjne, jesteśmy właścicielami najlepszej krajowej linii produkcyjnej, a znakomici pracownicy, głównie naukowcy i technicy znanej chińskiej firmy produkującej płytki półprzewodnikowe, są doświadczeni i kreatywni w produkcji, projektowaniu szerokiej gamy soczewek optycznych i wafli. metoda.